Staršie podujatia

Milí naši priatelia,
opäť sme spolu prežili skvelé podujatie -
🫶”RADVANSKÉ RANDE PRI HRONE”🫶, 
ktoré pre Vás pripravila Občianska rada Radvaň v spolupráci s OZ Za dôstojnú  Radvaň. Dnes sme spojili  33 skvelých a odhodlaných ľudí, ktorí sa  zúčastnili splavu🚣‍♂️ Hrona. Napriek tomu, že počasie veľmi neprialo a bolo premenlivo 🌦, aj tak sme si to spoločne užili.

Tohtoročný Radvanský deň z pohľadu fotoobjektívov.

Ďakujeme za účasť na ďalšom krásnom a úspešnom podujatí, ktoré pre Vás pripravili Občianska rada Radvaň, oz Za dôstojnú Radvaň spolu s Malá líška - súkromné mestské ekocentrum.

Na nasledovnom odkaze si môžete pozrieť fotogalériu z poduajtia pre deti, ktoré sa uskutočnilo v sobotu 16. júna 2018  v parku pri kaštieli Radvanských.

Vstúpiť do fotogalérie.

Na tomto odkaze nájdete zábery z Radvanského dňa, ktorý sa uskutočnil 1.9. 2017 v areáli Radvanskej základnej školy. Ďalšie zábery doplníme už čoskoro 

Členovia občianskej rady Občianska rada Radvaň pripravili pre detičky Rozprávkový deň - cestu rozprávkovým lesom na ktorých deti čakali rôzne stanovištia.

Členovia občianskej rady Radvaň pripravili pre skôr narodených Bystričanov krásne podujatie. Druhý ročník podujatia priniesol opäť veľa radosti, pohody a dobrej nálady.